ALBIXON SOLAR

ALBIXON SOLAR

Významný Český výrobce bazénů, zastřešení, fotovoltaiky a bioklimatických pergol v Evropě.


Mise společnosti:

 

ALBIXON Významný český výrobce bazénů, zastřešení a bioklimatických pergol v Evropě s více jak 30 letou tradicí na českém trhu se rozhodl vstoupit na trh fotovoltaických elektráren.

Solární energetika na rodinné domy zažívá boom a na trhu jsou i  neprofesionální společnosti a tak se ALBIXON spojil s firmou AR Solar a vznikl ALBIXON SOLAR. Chceme dodávat a instalovat kvalitní technologické řešení na klíč s garancí a jistotou pro naše klienty.

Společnost AR Solar je tým profesionálů, kteří jsou v oboru fotovoltaických elektráren od roku 2016. Za dobu svého působení realizovali více jak 3.000+ realizací.

 

 

 

Vize společnosti:

 

Spojením týmu profesionálů a silné a stabilní značky s 30letou tradicí na českém trhu, chce společnost ALBIXON SOLAR být do 2let jedničkou na trhu realizací fotovoltaických elektráren.
Chceme být jistotou pro naše klienty, že jejich FVE bude v dohodnutém termínu realizována a cena bude taková jaká byla dohodnuta. Budeme držet všechny garance spojené s FVE a i nadále udržovat podporu pro Vaši fotovoltaickou elektrárnu.

 

Hodnoty společnosti

Naším cílem je neustálé zvyšování kvality našich výrobků a služeb, proto je pro nás samozřejmá odpovědnost za kvalitu odvedené práce.

  1. kvalita je pro nás na prvním místě

  2. jsme profesionálové

  3. na ALBIXONU nám záleží

  4. jsme féroví a otevření

  5. trvale se zlepšujeme

  6. jsme týmoví hráči